30 listopada 2021

Jak wspierać córkę w rozwijaniu kompetencji językowych?

Serdecznie zapraszamy Rodziców dziewczynek z klas 0-VI na wykład online „Angielski w Strumieniach – jak wspierać córkę w rozwijaniu kompetencji językowych”. Kompetencje te są niezwykle ważne w dzisiejszym świecie, zarówno w edukacji jak i na rynku pracy.

Podczas spotkania chcemy przybliżyć Państwu metody pracy na zajęciach języka angielskiego w naszej szkole. Będą Państwo mogli dowiedzieć się między innymi, co wspiera, a co blokuje rozwój językowy dzieci w początkowych latach nauki, jak stwarzać warunki sprzyjające budowaniu motywacji wewnętrznej, jak zbudować dobry fundament pod późniejsze przygotowanie do egzaminów zewnętrznych, co zrobić, by uniknąć blokady językowej.

Spotkanie poprowadzi p. Nell Hermann, koordynator szkolnego zespołu anglistów.
Wykład w formie online odbędzie się za tydzień w czwartek, 2 grudnia o godz. 18.00.

Zapisz się na wykład: LINK DO ZAPISÓW