28 lutego 2022

KIERUNEK – MOJA PRZYSZŁOŚĆ

Zapraszamy uczennice oraz rodziców klas 7-8 SP na cykl czwartkowych spotkań online: Kierunek – moja przyszłość.

Będzie to wyjątkowa okazja, by poznać osoby, które wybrały już określoną ścieżkę zawodową, mają doświadczenie oraz pasję w tym, czym zajmują się na co dzień oraz studentki – absolwentki LO Strumienie. Zaproszeni goście pomogą odpowiedzieć na ważne pytania związane z rozwojem osobistym, wyborem ścieżki licealnej oraz wyznaczaniem priorytetów.

Pierwsze spotkanie pt. MIÓJ ROZWÓJ, już w czwartek, 3 marca o godz. 18:00. Poświęcone ono będzie wyznaczaniu celów edukacyjnych oraz kompetencjach potrzebnych w dorosłym życiu.

Naszymi gośćmi będą:

• Sylwia Sysko-Romańczuk – profesor przedsiębiorczości i zarządzania innowacjami z międzynarodowym doświadczeniem szkoleniowym i aplikacyjnym w biznesie. Członek Rad Nadzorczych spółek giełdowych oraz start-up’owych nadzorujący obszar innowacji. Kreuje i realizuje autorskie programy wspierania innowacji oraz przedsiębiorczości korporacyjnej z wykorzystaniem doświadczeń w realizacji i inwestycji w projekty start-up’ów technologicznych. Nadzorowała i realizowała programy wspierania innowacji m.in dla firm z branży budowlanej, ubezpieczeniowej, mediowej, farmaceutycznej, telekomunikacyjnej i inwestycyjnej.
  • Alicja Dynowska – studentka II roku filologii nowogreckiej na wydziale Artes Liberales UW oraz filologii klasycznej na wydziale humanistycznym UKSW. Wielką pasją stały się dla niej w liceum przedmioty rozszerzane: język łaciński, historia, język polski i angielski. Ta pasja oraz wiele godzin wytrwałej nauki zaowocowały wielkim sukcesem – włączeniem Alicji do Międzynarodowego Towarzystwa Cycerońskiego.
Na spotkania zapisać się można przez stronę: http://strumienie.sternik.edu.pl/lp/kierunek-moja-przyszlosc/
Serdecznie zapraszamy.
Kolejne spotkania:
  • 10 marca 2022, godz. 18:00 – Moje priorytety – w co inwestować swój czas, by tego nie żałować?
  • 17 marca 2022, godz. 18:00 – Mój styl i wizerunek