22 września 2021

Klasy 7 i 8 rozpoczęły rok szkolny w bardzo atrakcyjny sposób – cały tydzień spędzają w Camp Serwy w Puszczy Augustowskiej na Zielonej Szkole! Jest to doskonałe rozwiązanie – nie tracąc lekcji i kontynuując tok nauczania, korzystają z uroków wspaniałego miejsca, świetnej pogody, wypoczynku na świeżym powietrzu, a przede wszystkim  lepiej się integrują i wzmacniają klasowe relacje.  Nasze siódmo- i ósmoklasistki mają tam wiele atrakcji – były kajaki, gra terenowa, zajęcia sportowe, doświadczenia fizyczne związane z elektrycznością, wizyta w National Gallery in English, warsztaty z technik uczenia się, a nawet strzelanie z łuku.

Dziewczyny zgodnie mówią, że było świetnie i szkoda, że tak krótko! Oto ich relacja:

Taka forma wycieczki w postaci Zielonej Szkoły bardzo się sprawdziła! Na takim wyjeździe oprócz nauki i zajęć dydaktycznych mamy także czas na rozwijanie naszych pasji i zainteresowań. Jednak najważniejsze jest spędzanie czasu z swoimi koleżankami. Nocne rozmowy (te poważne o życiu, przyszłości itd., ale również te śmieszne), wspólne wyjścia, zabawy, śmiech, wygłupy – bardzo integrują. Polecamy każdemu taki wyjazd!!!

klasa 8a