13 października 2022

KONFERENCJA DLA RODZICÓW

Samodzielność i dobre decyzje mojego dziecka – wykład otwarty dla rodziców w wieku 10-16 lat

Żyjemy w czasach, gdy nasze dzieci są chronione przed błędami i porażkami niemal na każdym kroku. Podejmujemy za nie decyzje, rozwiązujemy konflikty, nawet te koleżeńskie, zawozimy, przywozimy, nie pozwalamy zmoknąć itp.

• Gdzie jest granica między troską a przyzwoleniem na potknięcia, które mogą być szansą na rozwój?
  • Jak nie zamknąć ich w złotych klatkach, ale pozwolić rozwinąć skrzydła?

• Jak sprawić, by obiektywne trudności nie były wymówką, tylko zachętą, by pracować więcej?

Chcesz wspierać dzieci w drodze do dorosłości, pomóc im być samodzielnym i odważnym – przyjdź, posłuchaj, zainspiruj się nowymi pomysłami.

Zapraszamy na wykład we wtorek, 25.10. godz. 18.30 „Samodzielność i dobre decyzje mojego dziecka”, aula Szkoły STRUMIENIE.

Prelegenci:

Dominik Ziołkowski – psycholog, pedagog, psychoterapeuta.

Anna Szalkowska – psycholog, członek zespoły psychopedagogicznego szkoły STRUMIENIE.

Wykład otwarty, bezpłatny, dedykowany dla rodziców dzieci w wieku 10-16 lat.

ZAPISZ SIĘ NA WYKŁAD