27 maja 2022

ŚWIĘTO STRUMIENI JUŻ TUŻ TUŻ…

Już dziś serdecznie zapraszamy na Święto STRUMIENI, które odbędzie się w sobotę 4 czerwca, w godz. 10.00- 13.30.

Nasze święto po raz kolejny będzie miało charakter rodzinnej gry terenowej „Odkrywamy skarby Strumieni”. Ciekawe jakie skarby odkryjemy w tym roku?

Oczywiście nie zabraknie sportu, tańca i smakołyków naszej kuchni. Święto rozpoczniemy na hali sportowej wielką Galą Akrobatyczną, potem wspólnym tańcem Flash Mob przeniesiemy się na teren wokół szkoły by odkryć nasze skarby. W trakcie święta będzie otwarta Strefa Twórczego Przedszkolaka, Strefa Mam, Strefa LO. O godz. 11.00 będzie można zobaczyć występy taneczne, a o godz. 12.00 pokazy doświadczeń chemicznych. Aby mieć siłę zdobywać kolejne punkty gry nasza kuchnia przygotuje piknikowe smakołyki (m. in. burgery, gofry, hot dogi i lemoniadę), które będzie można zakupić podczas święta. Będą też „lody dla ochłody”.

Już dziś zapraszamy całe rodziny na wspólne świętowanie!