26 czerwca 2023

HELLO! HOLA! SALUTE! OLA! MARHABA! ZDRAWO! CIAO!

czyli Dzień Językowy

Dzień Językowy to wyjątkowy dzień, gdy nasza szkolna aula zamienia się w barwny wielokulturowy spektakl. Uczennice klas 4-6 zaprezentowały 16 różnych krajów z obszaru Afryki i Europy. Dziewczynki włożyły wiele serca i pracy w przygotowanie stoisk – rezultaty były wspaniałe! Dla wielu naszych uczennic Dzień Językowy jest jednym z ulubionych i najważniejszych wydarzeń w kalendarzu szkolnym. Mogą pochwalić się umiejętnościami i talentami, które nie zawsze ujawniają się w ławce szkolnej. Dodatkowo, wydarzenie mocno integruje młodsze i starsze klasy, ponieważ dziewczynki z klas 0-3 zwiedzają stoiska pod opieką koleżanek z klas 7 i 8. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację Dnia Językowego 2023!