14 maja 2024

„JEZIORO ŁABĘDZIE”

24 maja g. 18:00

aula teatralna Szkoły STRUMIENIE: ul. 3 maja 129, Józefów

Jak co roku serdecznie zapraszamy wszystkie Mamy wraz z córkami na baśniowy spektakl baletowy pt. ”Jezioro Łabędzie”. Będzie to niezapomniany wieczór pełen wrażeń i przeżyć artystycznych.  Spektaklowi będzie towarzyszyć wernisaż prac p. Hanny Jasnorzewskiej.

Hanna Jasnorzewska – absolwentka wydziału malarstwa na warszawskiej ASP w pracowni prof. Jacka Siennickiego. Przez cały czas jej malarskiego życia jej ulubione tematy to pejzaż, martwa natura, kwiaty. Przez cały czas malarstwo to było pełne kolorów, bogate w fakturę. A jednocześnie niezwykle subtelne i pełne prostej radości życia. Przez ten okres forma malarska w jej obrazów przeszła przemianę od konkretu do organicznej abstrakcji, która zaprasza do  rozważania, wejścia w obraz i jego analizy. Przeżywania sztuki i radowania się nią.

Wydarzenie to otwiera Festiwal Otwarte Ogrody – Józefów 2024.

Program Festiwalu: KLIK