29 maja 2024

ŚWIĘTO STRUMIENI
Największe rodzinne wydarzenie przed nami!

Serdecznie zapraszamy w sobotę 8 czerwca w godz. 10.00- 14.00 na nasze coroczne Święto STRUMIENI!Zapraszamy całe rodziny na wspólne świętowanie, sportowe wyzwania, czas na rozmowy i odpoczynek. Warto zabrać ze sobą dobry humor, przyjechać rowerem, zaprosić przyjaciół, znajomych i sąsiadów. Czeka na Was wiele atrakcji i niespodzianek!

Gala Akrobatyczna

Nasze święto rozpoczniemy o godz. 10.00 wielką Galą Akrobatyczną. Nasze akrobatki z wielkim entuzjazmem przygotowują się występów na zajęciach OTS.

Rodzinna gra terenowa „Płyną STRUMIENIE w świat…”

Tegoroczna gra będzie pełna niespodzianek. Trzeba będzie przedrzeć się z mapą przez kolejne strefy. Rozwiążemy łamigłówki, przeżyjemy niezapomniane przygody. Każdy, kto weźmie udział w grze, otrzyma niespodziankę.

Pokazy taneczne

Na deskach STRUMIENI zobaczymy kilka występów tanecznych w wykonaniu naszych przedszkolaków i uczennic szkoły.

Strefa LO

• Punkt rekrutacyjno-informacyjny LO – tu znajdziecie wszystkie informacje o Liceum STRUMIENIE, spotkacie licealistki, porozmawiacie z Dyrekcją.
  • Zaczytaj się w STRUMIENIACH – tu możesz poczytać specjalny numer „Miesięcznika LO” oraz ciekawe publikacje licealne.
  • Kawiarenka – tu skosztujesz aromatycznej kawy i pysznych słodkości.
  • Nowości w LO STRUMIENIE – dowiemy się, jakie nowe projekty realizują nasze licealistki.

Strefa twórczego przedszkolaka

Atrakcje dla najmłodszych i kącik dla mam z dziećmi.

• Zielony zakątek – zabawy ogrodnicze
  • Malowanie twarzy
  • Kreatywnie i aktywnie – twórczy kącik
  • Pomysły na zmysły – zabawy sensoryczne dla smyków
  • Warsztaty z wyobraźnią – kolorowe kółeczka

Strefa kulinarna

Aby mieć siłę, by zdobywać kolejne punkty gry, nasza kuchnia przygotuje piknikowe smakołyki, które będzie można zakupić podczas święta. Będą też „lody dla ochłody”.

Występ chóru szkolnego

O godz. 11.15 wystąpi chór szkolny pod kierunkiem pani Karoliny Miki.

Rodzina – rodzinom

Podczas całego święta będzie trwała zbiórka pieniędzy na fundusz stypendialny, który wpiera nasze rodziny w potrzebie. Będzie można zakupić miłe drobiazgi, z których całkowity dochód przeznaczymy na ten cel.

Foto budka

Żeby mieć pamiątkę z tego dnia, będzie można zrobić sobie lub całej rodzinie wesołe zdjęcie w foto budce – koszt 20 zł, który również przeznaczymy na fundusz stypendialny.