19 kwietnia 2023

22.04 (sobota) w godz. 10:30-13:00

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2 – 8 lat
  •  10:30 spektakl teatralny „Przygody Rycerza Aloesa” – aula szkoły Strumienie

Rycerz Aloes wraca z długiej wyprawy do swej ukochanej Azalii. Po drodze przeżywa wiele przygód i poznaje nowych przyjaciół: Smoka, Myszkę Eleonorę i Niezapominajki. Jego wędrówkę zakłócą jednak niezbyt dobre istoty, które będą chciały zrabować piękny dar dla Azalii. Czy Chytra Cytra uśpi Aloesa? Czy Zbójniczki powiększą swój majątek? Czy skała potrafi się wzruszyć? Odpowiedzi na te pytania zaprezentuje koło teatralne kl. 4-6 w swoim najnowszym spektaklu!

• 11:15 rozpoczęcie gry naukowej na terenie Przedszkola Strumienie

Zabawa w kącikach naukowych, twórczych, przyrodniczych. W formie zadań, eksperymentów będziemy poznawać 4 żywioły.  Na dzieci czeka wiele atrakcji ze świata nauki!

Przyjedzie do nas wóz straży pożarnej (jeśli oczywiście nie będzie potrzebny na prawdziwej akcji strażackiej)!

Mądra i radosna zabawa dla całej rodziny! Będzie dostępna także kawiarenka z ciastami, pysznymi goframi i kawą!:)

Wstęp wolnyZapisy: KLIK